+905388401638

info@spotankara.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Ankara İkinci El Eşya Fiyatlandırma

Ankara İkinci El Eşya Fiyatlandırma

İkinci el eşyalar gereksinim duyulmadığı için elden çıkarılan eşyalar olarak tanımlanmaktadır. Bu eşyalar, ikinci el alım satımı yapan şirketler tarafından alınarak muhafaza edilmektedir. Gereksinimi olan kişilere ise eşyanın niteliklerine göre uygun fiyatlardan satışı sağlanmaktadır. İkinci el eşya fiyatlandırma ise firmalar tarafından alınıp satılırken birtakım faktörler göz önünde bulundurularak yapılan işlemdir.

İkinci El Eşya Fiyatlandırmaları Nasıl Yapılmaktadır?

İkinci el eşya fiyatlandırma yapmak bu sektörde yer alan her firma için oldukça zorlayıcı bir süreçtir. Bunun nedeni ise eşyanın en doğru değerini belirleyebilmek için eşyanın özelliklerini ve ne kadar kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olmaları gerektiğidir. Hem satıcı hem de alıcı için büyük bir önemi olan bu süreçte eşyanın durumunu öğrenmek için incelikle çalışmak oldukça önemlidir. Ankara Spot ikinci el eşya alımı satışı sürecini profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek sektöründe en iyiler arasında yerini almıştır. Firmamız ilk olarak ön inceleme yapacağı için sizlerden eşyanın fotoğrafını göndermenizi talep edecektir. Ekip arkadaşlarımız fotoğrafları detaylı bir şekilde inceleyerek genel bir fiyatlandırma yapacaktır. Daha sonraki süreçte ise satmaya karar vermişseniz satış işlemleri için ev ya da iş yerinize gelerek alım işlemlerini gerçekleştireceğiz. Böylelikle eşyanızın değerini en iyi şekilde belirleyerek nakit olarak ödemenizi yapmaktayız.

Hangi Eşyalar İkinci El Olarak Fiyatlandırılmaktadır?

Firmamız ikinci el eşya fiyatlandırma kapsamında koltuk, kanepe, buzdolabı, çamaşır makinesi, TV vb. pek çok eşya için alım satım işlemleri yapmaktadır. Firmamız her eşyanın ikinci el eşya olarak sıfatlandırılmadığı düşüncesinde ilerleyerek bir eşyanın fazla yıpranması, bozuk durumunda alım satım yapmamaktadır. Bunun nedeni ise daha sonra başkaları tarafından kullanılabilir durumda olup olmamasıdır. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak ikinci el eşya alımı ve satışı yapmaktayız.

Ankara İkinci El Eşya Hizmeti

Firmamız ankara ikinci el eşya kapsamında, yukarıda bahsedilen faktörleri göz önünde bulundurarak hizmet sağlayan dolayısıyla müşteri memnuniyeti ve güvenini temel prensibi olarak belirleyen köklü bir firmadır. Profesyonel ekip kadrosuna sahip firmamız, yılların getirmiş olduğu tecrübeyle müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmetlerini sağlamaktadır. Sizlerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız ikinci el eşya alımı ve satışı yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın +905388401638

Bizi Arayın +905388401638

Demetgül Mah. 413 Cad. Eski 9 Sokaka No: 17 Yenimahalle Ankara
+905388401638
info@spotankara.com

Her Hakkı Saklıdır. Ertuğ Spot

Ankara ikinci el eşya alım ve eşya satım hizmetleri sunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ