+905388401638

info@spotankara.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

2004 Yılından beri Ankara ikinci el eşya alım satım firması olarak yolumuza devam etmekteyiz. Yeni anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla spot mağazamızda sizlere hizmet vermekteyiz. Bu firma iki ortak spot firmasının birleşiminden doğmuştur ve çok daha hızlı çok daha çabuk şekilde sizlere geri dönüş yapmayı hedeflemektedir. Spot eşya alım satım yapan firmamızdan hizmet almak veya satacağınız eşyaları bizlere göndermek için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Ankara spot (ikinci el eşya alım satım) spotculuğa yenilikçi bakış açısıyla devam ederken siz müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti vermektedir.

vision

MİSYONUMUZ

Ankara ikinci el eşya alım satım sektöründe olan firmamız en başta kalite ve güvenilirliği misyon edinmiştir. Bu sektörde yıllardır hiçbir problem yaşamadan sizlerle birlikte olan firmamızın en önem verdiği diğer bir misyon ise fiyatlandırma kısmındadır. Ürünleri kontrol etmek en iyi şekilde alımını ve satımını sağlamak önemli görevlerimizden biridir. Sizlere daha sonrasında satacağımız eşyaların kusursuz olması bizim önceliklerimizdendir.

vision

VİZYONUMUZ

Ankara spot ikinci el eşya alım satım yapan firmamız geleceği hedeflemiş ve hep ileriye gitme çabasıyla işlerine sarılan, gözünü hep en iyiye dikmiş olan bir kuruluştur. Vizyonumuz hep "daha" ların üstüne kuruludur. Daha iyi hizmet, daha kaliteli eşyalar, daha uygun fiyatlar, daha güler yüz, daha sağlıklı ilişkiler daha... daha... daha... Her zaman en iyi fiyat garantisi ve en yüksek fiyattan ürünlerinizi almayı hedefleyen firmamız daima daha da ileri gidecektir.

DEVAMI

Bizi Arayın +905388401638

Bizi Arayın +905388401638

Demetgül Mah. 413 Cad. Eski 9 Sokaka No: 17 Yenimahalle Ankara
+905388401638
info@spotankara.com

Her Hakkı Saklıdır.Ertuğ Spot & Angora Spot

Ankara Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ